17marzec2018

Filmy i blogi o FE

Zobacz, w jaki sposób twoi rówieśnicy pokazali, jak zmienia się ich otoczenie dzięki Funduszom Europejskim. Obejrzyj filmy i poczytaj blogi z twojego województwa.

Z pewnością w swojej okolicy wielokrotnie zetknęliście się z tablicami informacyjnymi z logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego, z którego pochodziły środki na sfinansowanie danej inwestycji.  Ale czy wiecie, jaka jest skala zmian, jaka zaszła w waszym województwie i całej Polsce dzięki Funduszom Europejskim?

Możecie się o tym przekonać, oglądając filmy i czytając blogi stworzone przez uczniów szkół ponadpodstawowych w trzech edycjach naszego projektu. Aby ułatwić wam odnalezienie tych z waszej okolicy, umieściliśmy je na Mapie Przemian.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego kanału na YouTube. Tam czeka na was ponad 240 filmików o projektach zrealizowanych w całej Polsce dzięki FE.

A jeśli potrzebujecie informacji o Funduszach Europejskich, skorzystajcie ze zgromadzonych na tej stronie zasobów - po szczegóły zapraszamy do zakładki Dla ucznia, Pakiet multimedialny i Przydatne linki